Arty Steel Kurumsal

Aklınızda soru mu var?

Sektörde 14 Yılı Aşkın Tecrübemizle Ve Deneyimli Kadromuzla Siz Değerli Müşterilerimizin Hayallerini Üstlenerek, Istediğiniz Projeyi Zamanında Ve Eksiksiz Bir Şekilde Yerine Getirmekteyiz. Bizi Arayın Aklınızdaki Soru İşaretlerini Ortadan Kaldıralım.

+90 (312) 815 12 00
Arty Steel Hafif Çelik Yapı Yeni Kataloğumuzu İnceleyin.
Arty Steel

Hakkımızda


Arty Steel Hafif Çelik Yapı Sistemleri, çelik konstrüksiyon yapıların panel sistemini ve projelerinizin anahtar teslim inşaasını yapmaktadır. Sektörde 14 yılı aşkın tecrübemizle ve deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimizin hayallerini üstlenerek, istediğiniz projeyi zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Arty Steel Yapılarında Arkitech İleri yapı teknolojilerinin ürettiği son teknolojik makinalar ve dizayn programlarını kullanmakta olup bu sistem sayesinde ekonomik hızlı ve kalite seviyesi yüksek üretim yapmaktadır.


Arty Steel

Arty Steel

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz, Türkiye'nin en değerli ve en çok tercih edilen hafif çelik yapı şirketi olmak.

Misyonumuz, zorlu ve değişken piyasa koşullarında dahi üstlendiğimiz kaliteli ve yenilikçi projelerimizle, çalışanlarımıza ve topluma değer katarız. Misyonumuzu, güvenilir ve dinamik bir hizmet anlayışına sahip olarak ve faaliyet gösterdiğimiz her sektörde gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.


Değerlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.

Çalışanlarımız gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Kazancımız ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.


İnsan Kaynakları

Arty Steel, benimsediği büyüme stratejisi ve sürdürdüğü yeniden yapılanma projesinin başarıya ve belirlenen hedeflere ulaşmasının büyük ölçüde insan kaynağına dayandığı gerçeğinden, işe alma, terfi, performans değerlendirme, kariyer planlama ve eğitim süreçlerinde iyileştirme çalışmalarına, aralıksız olarak devam etmektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

Şirketin iş hedeflerine ulaşılmasını sağlayacak nitelikli iş gücünü şirkete kazandırmak.

Şirketin iş süreçlerine yaptıkları katkıyı artırmak üzere çalışanları desteklemek ve motive etmek.

Sürekli öğrenme ortamı yaratarak çalışanların bireysel ve profesyonel gelişimlerine katkı sağlamak.

Çalışma ortamının sürekliliğini sağlarken, çalışanların kurumsal aidiyetini artırmak.

Takım çalışmasını teşvik ederek iş hedeflerine ulaşılmasını sağlamak.